GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Kişisel bilgileriniz (ad-soyad, rumuz, e-posta adresi, teslimat adresi, kredi kartı bilgileri, fatura bilgileriniz, sipariş ettiğiniz ürünler vb.) kesinlikle başka kişi ya da kuruluşlara verilmez.
Yalnızca sitemizden en iyi şekilde yarar sağlamanız amacıyla kullanılır. Bilgileriniz ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır.

Üye olurken verdiğiniz bilgilere yalnızca siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka kişilerin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları hiçbir şekilde değiştirmesi mümkün değildir.
Dışarıdan alınan hizmetlerde, hizmet alınan kuruluşlarla imzalanan sözleşmelerde mutlaka müşteri bilgilerinin gizliliğine ait madde bulunmakta ve hizmet alınan kuruluşlar ve çalışanlarının Deka Eğitim Hiz. Basın Yayın İnş. ve Tic. Ltd. Şti. Güvenlik Politikaları çerçevesinde tespit edilen gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları istenmektedir.

Üye, Deka Eğitim Hiz. Basın Yayın İnş. ve Tic. Ltd. Şti. internet ortamlarındaki bilgilerine erişmek için kendisini doğru biçimde sistemlerimize tanıtmak zorundadır. Buradaki sorumluluk tamamen üyeye aittir.

Satın alma işleminin ardından 3 gün içersinde üyelikten ayrılabilirsiniz. info@dekaakademi.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz. Üyelikten ayrılanların bilgileri silinir.

https://www.dekaakademi.com.tr adresinden duyuru, gelişme, kampanya ve indirim e-postalarını almak istemiyorsanız info@dekaakademi.com.tr adresi bildirmeniz gerekmektedir.

Deka Eğitim Hiz. Basın Yayın İnş. ve Tic. Ltd. Şti., sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin,  Deka Eğitim Hiz. Basın Yayın İnş. ve Tic. Ltd. Şti.’nin Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.
NELER DİYORLAR?

"Gerek canlı derslerin kalitesi ile gerekse eğitimcilerin bire bir soru paylaşımı ve öğrenciye özel tarama testleri ile verimli çalışma ortamına sahip oldum teşekkürler."

ALİ SEL

KPSS - GK - GY
" DEKA Akademinin hazırlamış olduğu ÖABT videoları ile sınava en akif bir şekilde çalışma imkanı buldum. Videoları internet erişimine sahip olduğum her yerden izleyebildim. İyi ki varsınız :) "

MERVE ULUTAŞ

ÖABT - SINIF ÖĞRETMENİ

BİZE BİR MESAJINIZ MI VAR?

Yandaki butona tıklayarak adınızı soyadınızı ve mesajınızı yazın size geri dönüş yapalım!