Yalın Üretim | 6 Sigma Uzmanlık Programları
Yalın 6 Sigma Yeşil Kuşak Sertifika Programı // online eğitim serisi

Eğitim Hakkında

Yalın Üretim ve Altı Sigma metodolojisinin birleşimi olan ve Yalın Altı Sigma diye adlandırılan metot, sürekli iyileştirme yolunda birçok problemin çözümüne yardımcı olmaktadır. Değişkenlere sahip olan problemlerin çözümü için yaygın olarak kullanılır.

Global ve büyük çaplı firmaların hemen hemen hepsinin personel alımında, Yalın Altı Sigma Sertifika bilgisi sorgulanmaktadır. Eğitim sonrasındaki kazanımlarınız şirket içerisinde sizi ön plana çıkartacak ve terfi almanıza da yardımcı olacaktır.

 

Programımız 4 modülde gerçekleşecektir. Her modül 4 gün sürecek ve online eğitimimiz 19:00 - 23:00 arasında gerçekleşecektir.

 

Her modül arasında bir hafta boşluk bırakılacak ve bu boş zamanlarda projeleriniz ile ilgili ödevler verilecektir. Bu süreçte 1’er saatlik koçluk desteğiyle projelerin gözden geçirilmesi yapılacaktır.

 

Eğitime en az %85 katılım şartı aranmaktadır. Katılımcılarımızın eğitim sonunda yapılacak sınavı geçmeleri halinde ‘Katılım Belgesi’ dijital ortamda verilecektir.

 

Başarı Sertifikası’nı almak için ise; eğitim ile eş zamanlı başlayacak olan Yalın Altı Sigma projesinde finansal ve metodoloji anlamında başarılı olunması gerekiyor. Birebir yapılacak ara gözden geçirmelerde bu süreç ile ilgili destek sağlanacaktır.

 

İçerik:

 -      Yalın & Altı Sigma

-      Yalın Altı Sigma

-      Neden Yalın Altı Sigma?

-      İşletmelerdeki ve hayatımızdaki israflar ve çeşitleri

-      5S

-      TPM

-      Görsel Yönetim

-      Katma Değer Analizi

-    Tüm DMAIC döngüsü fazları ile ilgili detaylı bilgi verilecek ve her bir adım için gerekli olan tüm istatistikler araçlar öğretilecektir.

- Eğitimimiz boyunca Minitab programı kullanılacaktır, programın eğitim süresince bilgisayarlarınızda kurulu olması önemlidir.

 

Eğitim Kimler için;

Yalın Altı Sigma sadece işletmelerde değil hayatınızda da faydalı olacak bir metodolojidir. Bu program analitik düşünmeyi, sorgulamayı ve datalar ile konuşmayı seven herkes için uygundur. Özellikle öğrencilerin ve kariyerinin başında olan kişilerin, ileride kariyer basamaklarını daha hızlı çıkıp alanında fark yaratması için çok avantajlı bir programdır.

Örnek dersler

Örnek ders videolarını izlemek için aşağıdaki butona tıklayınız.

ŞİMDİ İZLE!

Lütfen aşağıdaki alandan satın almak istediğiniz dersin canlı, kayıt veya video full paket butonlarına veya hemen altındaki kutucuklarını seçerek (dersler ayrı ayrı seçilebilir), Sepete Ekle butonuna tıklayınız!

6 Sigma Yeşil Kuşak

NELER DİYORLAR?

BİZE BİR MESAJINIZ MI VAR?

Yandaki butona tıklayarak adınızı soyadınızı ve mesajınızı yazın size geri dönüş yapalım!