Deka Akademi Etkin Video

Etkin Video Deka Akademi Etkin Video Dersler

DEKA akademi stüdyolarında çekilen profesyonel ekip & ekipman ile alanında uzman hocalardan oluşan bir kadro ile bir ilke imza atıyoruz!

Örnek videoları izlemek için aşağıdaki başlıklara tıklayınız!

Sınırsız izleme

Videolarımızı satın alındığı andan itibaren sınırsız izleme imkanı ile dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. İzlediğiniz videoları izlendi olarak işaretleyerek, diğer tüm videolara kolaylıkla erişebilirsiniz.

1080p kalitesinde ULTRA HD videolar

Hazırladığımız videolar, profesyonel ekip & ekipman ile hazırlanır ve montajlanır. Öğrenmeyi eğlenceli ve daha akılda kalıcı hale getirmeyi amaçlayarak hazırladığımız videolarımızı mutlaka izleyin.

Cihaz fark etmezsizin izleme

Videolarımızı izlerken hangi cihazdan izlediğiniz fark etmez. Akıllı telefon, Tablet bilgisayar, Dizüstü bilgisayar veya Masaüstü bilgisayar... Tüm cihazlarda aynı kalite ve perfomans ile izleme imkanı.

NELER DİYORLAR?

" DEKA Akademinin hazırlamış olduğu ÖABT videoları ile sınava en akif bir şekilde çalışma imkanı buldum. Videoları internet erişimine sahip olduğum her yerden izleyebildim. İyi ki varsınız :) "

MERVE ULUTAŞ

ÖABT - SINIF ÖĞRETMENİ
"Gerek canlı derslerin kalitesi ile gerekse eğitimcilerin bire bir soru paylaşımı ve öğrenciye özel tarama testleri ile verimli çalışma ortamına sahip oldum teşekkürler."

ALİ SEL

KPSS - GK - GY

BİZE BİR MESAJINIZ MI VAR?

Yandaki butona tıklayarak adınızı soyadınızı ve mesajınızı yazın size geri dönüş yapalım!